Plastik Hayvan Oyuncaktan Askılık Yapmak

 

 

 

plastik-oyuncak-hayvandan-askilik-yapmak-564x415

 

 

Evinizde çocuklarınız büyüdüyse ve onların küçükken oynadıkları plastik hayvan oyuncakları duruyorsa, onları değerlendirme zamanı geldi demektir.

Resimli anlatımda plastik hayvan oyuncaktan askılık yapmak için tüm detaylar aşama aşama verilmiş. Yapmanız gereken resimli anlatımdaki gibi aşamaları takip edip, plastik hayvan oyuncakların yarısını kesip, ön kısımlarını askılık için kullanabilirsiniz.

Süslü pano tahtaların üzerine güçlü bir yapıştırıcı ile yapıştırabilir veya sabitlemek için farklı malzemeler de kullanabilirsiniz. İnanın bu tür çalışmalar ile artık oyuncaklara ihtiyacı olmayan çocuklarınızın odasını hem güzelleştirmiş olursunuz.

Hem de değişik askılık eşyasına sahip olmuş olursunuz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmaları çocuklarınızla birlikte yaparken, kesici aletleri kullanacağınız için dikkat etmenizi de öneririm.

Her türlü plastik oyuncak hayvan figüründen bu güzel askılık çalışmasını yapmayı düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri evde plastik hayvan oyuncaktan askılık yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

plastik-oyuncak-hayvandan-askilik-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/155796468336337543/

SEN KAÇ YILDIZ VERİRDİN ACABA? MERAK EDİYORUZ?
[TOPLAM: 0 ORTALAMA: 0]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*