Plastik Kafesten Paspas Yapılışı Resimli Anlatım


plastik-kafesten-paspas-yapimi7-550x415

Plastik Kafesten Paspas Yapılışı Resimli Anlatım

Plastik kafes kullanarak banyonuza veya tuvalet yoluna çok güzel paspaslar yapabilirsiniz. Gerçekten kolay yapımı sayesinde kısa sürede sizde evinizin istediğiniz yerine paspaslar yapabileceksiniz. Delikli süzgeç malzeme üzerine ponpon yaparak da bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.


Evde plastik kafesten paspas yapmak için paylaştığımız bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde eviniz için yapabilirsiniz. Daha çok banyo içinde kullanacağınız bu güzel çalışmayı yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evde kolay paspas yapmak veya bu tür süzgeç plastikten paspas yapmak gibi değişik fikirleri sitemizde daha önce de paylaşmıştık.

Matten leicht gemacht – mats made easy – tapis rendue facile – måtter nemt – esteiras fácil – stuoie semplice

Kolay Kapı Süsü Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Plastik Kafesten Paspas Yapılışı Resimli Anlatım

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*