PLASTİK KAŞIK ERİTEREK GÜL KOLYE YAPMAK

 

 

1

 

Plastik kaşık eriterek gül kolye yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapacağınız aşama aşama verilmiş. Sizde çok kolay bir şekilde plastik eriterek harika kolyeler yapabilirsiniz.

Daha önce plastik kaşıktan avize yapmak için benzer çalışmaların anlatımlarını paylaşmıştım. Bu yazımda ise plastik kaşık eriterek takı yapmak için güzel bir çalışma paylaştım.

Adım adım sizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve güzel kolye modelleri ile kıyafetlerinize uyumlu harika kolyeler yapabilirsiniz.

Plastik kaşık eriterek kolye yapmak için paylaştığım çalışmada adım adım ne yapmanız gerektiği belirtiliyor. Benzer çalışmalara sitemizde yer alan kendin yap kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu makalemin altında da benzer çalışmalar karşınıza çıkacak. Onlara da göz atabilirsiniz. Plastik kaşık eriterek takı yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

plastik-kasik-eriterek-gul-kolye-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Nuray dedi ki:

    teşekkürler suzan hanım, plastik kaşık kolye yapımı çalışmasını bende çok beğeniyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir