Plastik Kaşıklardan Broş Yapımı

 

 

0

 

Plastik Kaşıklardan Broş Yapımı

Plastik kaşık kullanarak broş yapabilirsiniz. Bu yazımızda bulunan resimli anlatımdan yararlanarak kısa sürede sizde kaşık kullanarak broş yapabilirsiniz. Plastik kaşık eritildiği zaman her türlü şekli alabiliyor. Fakat fazla eritmek sıvıya dönüştüreceği için azıcık yumuşadığı zaman elinizle her türlü şekli verebilirsiniz.

 

 

Daha sonra donduğunda yine verdiğiniz şekilde kalır. Plastik kaşığı eriterek mumluk yapabilirsiniz. Plastik kaşık eriterek broş yapabilirsiniz. Süs çalışmalarında kullanabilir veya alttaki örneğin aynısını yapmaya kalkışabilirsiniz.

Birbirinden güzel ve değişik çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz. Anlatımlı plastik kaşık eritme ve yine eriterek güzel çalışmalar yapabileceğinizi söylemek isterim. Şimdi sizleri bu güzel örneklerle baş başa bırakmak isterim. Kolay gelsin.

 

Daha önce paylaştığımız Tavşanlı Patik Modeli başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir