Plastik Kaşıklardan Broş Yapımı

1x1.trans

Plastik Kaşıklardan Broş Yapımı

Plastik kaşık kullanarak broş yapabilirsiniz. Bu yazımızda bulunan resimli anlatımdan yararlanarak kısa sürede sizde kaşık kullanarak broş yapabilirsiniz. Plastik kaşık eritildiği zaman her türlü şekli alabiliyor. Fakat fazla eritmek sıvıya dönüştüreceği için azıcık yumuşadığı zaman elinizle her türlü şekli verebilirsiniz.


Daha sonra donduğunda yine verdiğiniz şekilde kalır. Plastik kaşığı eriterek mumluk yapabilirsiniz. Plastik kaşık eriterek broş yapabilirsiniz. Süs çalışmalarında kullanabilir veya alttaki örneğin aynısını yapmaya kalkışabilirsiniz.

Birbirinden güzel ve değişik çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz. Anlatımlı plastik kaşık eritme ve yine eriterek güzel çalışmalar yapabileceğinizi söylemek isterim. Şimdi sizleri bu güzel örneklerle baş başa bırakmak isterim. Kolay gelsin.

Tavşanlı Patik Modeli başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*