Plastik Kaşıktan Lale Yapımı

 

 

0

 

Plastik Kaşıktan Lale Yap

Plastik kaşıklardan çiçek yapımı, plastik kaşıktan süs yapımı veya plastik kaşıktan daha değişik objeler yapıldığıyla ilgili paylaşımlarda bulunmuştuk. Bu yazımızda da yine farklı bir çalışma olan plastik kaşıktan lale yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağız.

Plastik kaşıktan çiçek yapmak veya süs yapmak için sitemizdeki diğer örneklere de göz atmanızı öneririz. Birbirinden ilginç çalışmalar ve değişik çalışmaları öğrenerek sizde çok güzel süs çiçekleri hazırlayabilirsiniz. Kolay yapılan çiçek çalışmalarını sitemizde fazlaca paylaştığımızı hatırlıyorum. Onları da inceleyerek kolayca çiçek yapmaya başlayabilirsiniz.

plastik-kasiktan-lale-yapimi3

 

 

plastik-kasiktan-lale-yapimi

plastik-kasiktan-lale-yapimi2

Tulpen Plastiklöffel – tulips plastic spoon – tulipes cuillère en plastique – tulipaner plastikske – colher de plástico tulipas – cucchiaio di plastica tulipani

 

 

Daha önce paylaştığımız Kolay Hayvan Çizme başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir