Plastik Kaşıktan Lale Yapımı


plastik-kasiktan-lale-yapimi3

Plastik Kaşıktan Lale Yap

Plastik kaşıklardan çiçek yapımı, plastik kaşıktan süs yapımı veya plastik kaşıktan daha değişik objeler yapıldığıyla ilgili paylaşımlarda bulunmuştuk. Bu yazımızda da yine farklı bir çalışma olan plastik kaşıktan lale yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağız.

Plastik kaşıktan çiçek yapmak veya süs yapmak için sitemizdeki diğer örneklere de göz atmanızı öneririz. Birbirinden ilginç çalışmalar ve değişik çalışmaları öğrenerek sizde çok güzel süs çiçekleri hazırlayabilirsiniz. Kolay yapılan çiçek çalışmalarını sitemizde fazlaca paylaştığımızı hatırlıyorum. Onları da inceleyerek kolayca çiçek yapmaya başlayabilirsiniz.

plastik-kasiktan-lale-yapimi3


plastik-kasiktan-lale-yapimi

plastik-kasiktan-lale-yapimi2

Tulpen Plastiklöffel – tulips plastic spoon – tulipes cuillère en plastique – tulipaner plastikske – colher de plástico tulipas – cucchiaio di plastica tulipani

Kolay Hayvan Çizme başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*