Plastik Kaşıktan Uğur Böceği Yapılışı

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

Plastik Kaşıktan Uğur Böceği Yapılışı

Plastik kaşık kullanarak uğur böceği süsü yapabilir ve bu süse mıknatıs yerleştirerek, buzdolabınız için eğlenceli magnetler yapabilirsiniz. Plastik kaşık değerlendirme çalışması olarak bu güzel çalışmayı sizde evinizde kısa sürede yapabilirsiniz. Yaptığınız süs uğur böceği eşyasını istediğiniz yerde veya süslemede kullanabilirsiniz.

Çocukların odasına dolaplara yapıştırabilir veya magnet yapıp buz dolabında da kullanabilirsiniz. Plastik kaşıktan nasıl uğur böceği yapılır diyorsanız, altta detaylıca tarifi bulunan güzel bir resimli anlatım var. Adımları uygulayarak sizde boş vakitlerinizi bu güzel çalışmalarla değerlendirebilirsiniz.


Keyifli zaman geçirebilir ve yaparken mutlu olabilirsiniz. Bu tür çalışmalar insana huzur veriyor. Sabır isteyen çalışmalar da var elbette, ancak bu tür çalışmalar minyatür iş sayılıyor ve insanı fazla yormuyor. Kolay gelsin.

plastik-kasiktan-ugur-bocegi-yapimi

Yumurta Kolisinden Çiçek Nasıl Yapılır? başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*