Plastik Kaşıktan Uğur Böceği Yapılışı

 

 

0

 

Plastik Kaşıktan Uğur Böceği Yapılışı

Plastik kaşık kullanarak uğur böceği süsü yapabilir ve bu süse mıknatıs yerleştirerek, buzdolabınız için eğlenceli magnetler yapabilirsiniz. Plastik kaşık değerlendirme çalışması olarak bu güzel çalışmayı sizde evinizde kısa sürede yapabilirsiniz. Yaptığınız süs uğur böceği eşyasını istediğiniz yerde veya süslemede kullanabilirsiniz.

Çocukların odasına dolaplara yapıştırabilir veya magnet yapıp buz dolabında da kullanabilirsiniz. Plastik kaşıktan nasıl uğur böceği yapılır diyorsanız, altta detaylıca tarifi bulunan güzel bir resimli anlatım var. Adımları uygulayarak sizde boş vakitlerinizi bu güzel çalışmalarla değerlendirebilirsiniz.

Keyifli zaman geçirebilir ve yaparken mutlu olabilirsiniz. Bu tür çalışmalar insana huzur veriyor. Sabır isteyen çalışmalar da var elbette, ancak bu tür çalışmalar minyatür iş sayılıyor ve insanı fazla yormuyor. Kolay gelsin.

 

 

plastik-kasiktan-ugur-bocegi-yapimi

 

Daha önce paylaştığımız Yumurta Kolisinden Çiçek Nasıl Yapılır? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir