PLASTİK KAŞIKTAN VAZO YAPMAK

plastik-kasiktan-vazo-yapmak-506x415

Plastik kaşıktan vazo yapmak için paylaştığım bu kolay kendin yap çalışmasını sizde yapmalısınız. Anlatımlı çalışmayı kısa sürede yapabilir ve evinizde süs niyetine kullanabilirsiniz. Anlatımlı çalışmaları bulacağınız sitemizdeki diğer süslerde olduğu gibi bu güzel çalışma da öğretici bir şekilde sunulmuş.

Malzeme olarak plastik kaşık almanız yeterli olacak. Sprey renk seçimi altın sarısı olsa da siz farklı renkler kullanabilirsiniz. Bir kase veya teneke kutu da kullanarak üzerini kaplayıp, vazoya dönüştürebilirsiniz. Benzer çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz.

Plastik kaşıktan avize yapmak veya plastik kaşıktan ayna yapmak gibi benzer çalışmaları andıran bu güzel çalışmayı ben çok sevdim. İlk fırsatta da yapmayı düşünüyorum. Şimdi sizleri bu güzel örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

plastik-kasiktan-vazo-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*