PLASTİK KAŞIKTAN VAZO YAPMAK

 

 

0

 

Plastik kaşıktan vazo yapmak için paylaştığım bu kolay kendin yap çalışmasını sizde yapmalısınız. Anlatımlı çalışmayı kısa sürede yapabilir ve evinizde süs niyetine kullanabilirsiniz. Anlatımlı çalışmaları bulacağınız sitemizdeki diğer süslerde olduğu gibi bu güzel çalışma da öğretici bir şekilde sunulmuş.

Malzeme olarak plastik kaşık almanız yeterli olacak. Sprey renk seçimi altın sarısı olsa da siz farklı renkler kullanabilirsiniz. Bir kase veya teneke kutu da kullanarak üzerini kaplayıp, vazoya dönüştürebilirsiniz. Benzer çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz.

Plastik kaşıktan avize yapmak veya plastik kaşıktan ayna yapmak gibi benzer çalışmaları andıran bu güzel çalışmayı ben çok sevdim. İlk fırsatta da yapmayı düşünüyorum. Şimdi sizleri bu güzel örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

source

plastik-kasiktan-vazo-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız KARTONDAN DEKORATİF TABLO YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir