PLASTİK KAŞIKTAN YAPAY ÇİÇEK YAPMAK

 

 

0

 

Plastik kaşıktan yapay çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kendin yap çalışması olarak güzel bir paylaşım olduğunu düşünüyorum. Plastik kaşıktan beyaz gül yapıp ortasını sarı yapabilirsiniz. Gerçekçi görünümü ile evinizde süs olarak istediğiniz bir yerde kullanabilirsiniz.

Uzaktan görenler bunun gerçek bir çiçek olduğunu da düşünebilirler. Bu tür plastik değerlendirme çalışmaları ile sizde evinizde güzel süs çiçek çalışmaları yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede plastik kaşıklardan çiçek yapabilirsiniz.

 

 

Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri güzel ve keyifli zaman geçirebilmenize olanak sağlayacak bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Takıldığınız bir yer olursa yorum atın. Kolay gelsin.

source : pinterest

plastik-kasiktan-yapay-cicek-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız KAĞITTAN MAKET KUŞ SARKACI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir