PLASTİK KAŞIKTAN YAPAY ÇİÇEK YAPMAK

1x1.trans

Plastik kaşıktan yapay çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kendin yap çalışması olarak güzel bir paylaşım olduğunu düşünüyorum. Plastik kaşıktan beyaz gül yapıp ortasını sarı yapabilirsiniz. Gerçekçi görünümü ile evinizde süs olarak istediğiniz bir yerde kullanabilirsiniz.

Uzaktan görenler bunun gerçek bir çiçek olduğunu da düşünebilirler. Bu tür plastik değerlendirme çalışmaları ile sizde evinizde güzel süs çiçek çalışmaları yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede plastik kaşıklardan çiçek yapabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri güzel ve keyifli zaman geçirebilmenize olanak sağlayacak bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Takıldığınız bir yer olursa yorum atın. Kolay gelsin.


source : pinterest

plastik-kasiktan-yapay-cicek-yapmak

KAĞITTAN MAKET KUŞ SARKACI YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*