PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK

 

 

0

 

Plastik kola şişesinden sevimli kuş yuvası yapmak için bulduğum bu güzel çalışmaya benzer daha önce de birçok kez plastik değerlendirme fikirleri paylaştığımı hatırlıyorum.

Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz çalışmalarla sizde kola şişesini kuş yuvasına dönüştürebilirsiniz. Doğayı seviyorsanız ve kuşlara yuva yapmak niyetiniz varsa, bu güzel çalışmayı yapmayı değerlendirebilirsiniz.

Yada evinizin bahçesine süs olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Yapımı kolay olan bu çalışma da delici alet kullanılacağı için çocuklarınızla birlikte yaparken dikkat etmenizi de tavsiye ediyorum.

Plastik kola şişesinden kuş yuvası yapmak için adımları takip etmeniz ve tamamladıktan sonra sprey boya ile boyamanız yeterli olacaktır.

Bu sayede doğadaki dostlarımıza güzel bir yuva yapmış olacağız. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımlı resimleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

plastik-kola-sisesinden-sevimli-kus-yuvasi-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız KOLAY FİL NASIL ÇİZİLİR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir