PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK

plastik-kola-sisesinden-sevimli-kus-yuvasi-yapmak-564x415

Plastik kola şişesinden sevimli kuş yuvası yapmak için bulduğum bu güzel çalışmaya benzer daha önce de birçok kez plastik değerlendirme fikirleri paylaştığımı hatırlıyorum.

Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz çalışmalarla sizde kola şişesini kuş yuvasına dönüştürebilirsiniz. Doğayı seviyorsanız ve kuşlara yuva yapmak niyetiniz varsa, bu güzel çalışmayı yapmayı değerlendirebilirsiniz.

Yada evinizin bahçesine süs olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Yapımı kolay olan bu çalışma da delici alet kullanılacağı için çocuklarınızla birlikte yaparken dikkat etmenizi de tavsiye ediyorum.

Plastik kola şişesinden kuş yuvası yapmak için adımları takip etmeniz ve tamamladıktan sonra sprey boya ile boyamanız yeterli olacaktır.

Bu sayede doğadaki dostlarımıza güzel bir yuva yapmış olacağız. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımlı resimleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

plastik-kola-sisesinden-sevimli-kus-yuvasi-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*