PLASTİK KUTUDAN KİTAPLIK RAFI YAPMAK

 

 

0

 

Plastik kutudan kitaplık rafı yapmak için evinizdeki boş deterjan kutularını değerlendirebilirsiniz. Genelde aldığımız deterjanları bitirdikten sonra boş şişeleri ve plastik kutuları atarız.

Ancak onları dönüştürüp evde çok güzel eşyalara veya araçlara dönüştürebiliriz. Bunu daha önce de çoğu kez paylaşmıştım. Yapımını anlatan çalışmaları sürekli olarak paylaşmaya çalışıyorum.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da deterjan kutusundan kitaplık rafı yapmak için güzel bir fikir ve resimli anlatım paylaştım.

Sizde evinizde kitaplarınızı ayırmak veya özel kitaplar için raf yapmayı düşünüyorsanız, bunu boş plastik deterjan kutularından yapmayı düşünebilirsiniz.

Plastik kutudan kitaplık yapmak için paylaştığım resimli anlatımda adım adım ne yapmanız ve neresinden kesmeniz gerektiği paylaşılmış. Şimdi sizleri çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

plastik-kutudan-kitaplik-rafi-yapmak

source

Daha önce paylaştığımız PLASTİK DETERJAN KUTULARINDAN YAPILAN ÇALIŞMALAR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir