Plastik Şişe İle Lamba Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Plastik Şişe İle Lamba Yapılışı Resimli Anlatım

Plastik şişe kullanarak nasıl lamba yapılır? peki yapılan lamba güzel olur mu? bu yazımızda sizlere plastik şişe kullanarak harika bir lamba yapılabileceğini göstereceğiz. Kolay bulabileceğiniz malzemeler ile sizde aynı çalışmayı resimli anlatımı takip ederek yapabilirsiniz.

 

 

Pet şişeyle lamba yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmalardan sizde evde değerlendirme çalışması olarak yapabilirsiniz. Plastik şişe değerlendirme çalışması olarak lamba yapmak, süs yapmak veya değişik çalışmalar yapabilirsiniz.

Bu konuda sitemizde oldukça fazla sayıda anlatım ve örnek yer alıyor. Pet bardaktan süs yapmak, plastik şişeden puf yapmak ve daha birçok örneği sitemizde bulabilirsiniz. Hatta bu yazımızın altından da karşınıza enfes çalışmalar çıkacaktır.

Daha önce paylaştığımız Fermuardan Yapılan Çiçek Örnekleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir