PLASTİK ŞİŞEDEN BAYKUŞ FİGÜRÜ YAPMAK

 

 

0

 

Plastik şişeden baykuş figürü yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde seveceksiniz. Kolay yapılan kendin yap çalışmalarını daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Bu güzel pet şişe değerlendirme çalışmasında da kesip baykuş figürlü güzel bir süs yapmış oluyorsunuz.

Önerim bunu ışık olarak kullanabilir veya çocuk odasına sarkaç süs olarak da kullanmayı düşünebilirsiniz. Yapımı kolay olan çalışmayı kısa sürede yapıp boş zamanlarınızı değerlendirecek güzel bir hobiye de sahip olmuş olursunuz.

 

 

Sitemizde daha önce plastik şişeden oyuncak yapmak veya pet şişeden süs yapmak gibi birçok örnek çalışma paylaşmıştık. Onlar da bu yazımızın hemen altında karşınıza çıkacaktır. Mutlaka inceleyin ve boş zamanlarınızda yapmayı deneyin. Kolay gelsin.

source : pinterest

plastik-siseden-baykus-figuru-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız ESKİ KOTTAN LAZIMLIK ÇANTA YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir