PLASTİK ŞİŞEDEN ÇİÇEKLİ ANAHTARLIK YAPMAK

 

 

0

 

Plastik şişeden çiçekli anahtarlık yapmak için bulduğum bu güzel çalışmayı sizde evinizde uygulayabilirsiniz. Yapımı kolay gibi gözüküyor. Ancak biraz zahmetli bir iş olduğunu söylemek isterim.

Plastik şişeyi eritip, şekil verme işleriyle uğraşanların daha çok ilgi alanına giren bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Aslında yaparken eğlenebileceğiniz çalışma ile hem değişik süs çiçeklere sahip olmuş olacaksınız.

Hem de süs çiçek anahtarlık sahibi olacaksınız. Yapımı zor değil. Kolay bir şekilde nasıl yapıldığını aşamalarını takip ederek gerçekleştirebilirsiniz.

Plastik şişeyi önce kesip, yaprak şekline getirdikten sonra sprey boya ile boyayabilir ve anahtarlığına iliştirebilirsiniz. Benzer çalışmayı çokça yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

 

 

Evde bu tür hobi işleriyle uğraşanların seveceği ve beğeneceği tarzda bir iş olduğunu söyleyebilirim. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

plastik-siseden-cicek-anahtarlik-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız KOLAY FİL NASIL ÇİZİLİR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir