Plastik Şişeden Çiçeklik Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Plastik Şişeden Çiçeklik Yapılışı Resimli Anlatım

Eski atık plastik şişeleri kullanarak çok güzel dekoratif saksılar yapabilirsiniz. Yapacağınız çiçeklik modelleri ile evinizin bahçesini, balkonunu mükemmelleştirebilirsiniz. Şampuan kutusundan çiçek saksısı yapmak gibi değişik fikirleri sitemizde fazlasıyla bulabilirsiniz.

Gerçekten harika çiçek saksı modelleri ve basit malzemelerden yapılışı gibi birçok değişik fikri sitemizde bulacaksınız. Kolay yapımı sayesinde sizde şampuan şişesinden veya plastik kutulardan harika pratik çiçek saksısı yapmayı öğrenebileceksiniz.

Kolay yapılan bu tür değerlendirme çalışmaları ile sizde boş zamanlarınızı güzel geçirebilirsiniz. Boş plastik kutudan saksı yapmak veya şampuan şişesinden saksı gibi birçok güzel çalışmayı hemen bu yazımızın altında da bulabilirsiniz. Onları da inceleyerek yapımını öğrenebilir ve kısa sürede yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

plastik-siseden-ciceklik-yapilisi

 

Daha önce paylaştığımız Saksı Süsleme Teknikleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir