PLASTİK ŞİŞEDEN FERMUARLI BOZUK PARA CÜZDANI YAPMAK

1x1.trans

Plastik şişeden fermuarlı bozuk para cüzdanı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde beğeniyorsanız yapmayı düşünebilirsiniz. Bu tür akıllı fikirler sayesinde hem bozuk para cüzdanına sahip olmuş oluyoruz.

Hem de fermuarlı bozuk para cüzdanı çalışmaları ile paralarınızı koyabileceğiniz güzel kibar cüzdanlara sahip olmuş oluyorsunuz. Plastik şişeden cüzdan yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Anlatımlı çalışmalardan yararlanarak sizde çok güzel kendin yap projeleri yapabilirsiniz. Plastik şişeden fermuarlı bozuk para cüzdanı yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara kendin yap bölümünden ulaşabilirsiniz.

Evde kolay yapılan fermuarlı cüzdan veya takı çalışmalarını hem çok beğeniyorum. Hem de nasıl yapıldıkları resimli olarak anlatıldığı için kolay bir şekilde yapmayı öğrenebiliyoruz.


Bu tür çalışmaları buldukça paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

plastik-siseden-fermuarli-bozuk-para-cuzdani-yapmak

source

SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

2 Comments on PLASTİK ŞİŞEDEN FERMUARLI BOZUK PARA CÜZDANI YAPMAK

  1. Anasııfı öğretmeniyim,özel hayatımda da evde yapılabilen basit ama ,kullanışlı tasarımları ilginç buluyorum.Benim de ilginç tasarımlarım var.Sizin sitenizdeki atık tasarımları çok beğeniyor,ilginç ve kullanışlı buluyor,sık kullanıyorum……teşekkür ederim :)

  2. Teşekkür ederim Suzan öğretmenim. Bende bu tür çalışmaları çok beğeniyorum. Evde canım sıkıldıkça ne yapabilirim deyip, başlıyorum yapmaya… ilgine teşekkürler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*