PLASTİK ŞİŞEDEN KEDİ ÇİÇEK SAKSISI YAPMAK

 

 

0

 

Plastik şişeden kedi çiçek saksısı yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı kolay çalışma sayesinde sizde çok güzel çiçek saksıları yapabilirsiniz. Adım adım plastikten çiçek saksısı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı kısa sürede sizde yapabilirsiniz.

Anlatımlı çalışma da ne yapmanız gerektiği harfiyen paylaşılmış. Kısa sürede plastik şişe değerlendirme çalışması ile çok güzel dekoratif bir saksınız olmuş olacak. Bu tür çalışmalar yapıp, satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evde kolay yapılan çiçek saksı çalışmalarını daha önce de kendin yap kategorisinde paylaşmıştım.

Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Altta gösterilen çalışmayı kola şişesi veya fanta şişesinden kısa sürede yapabilirsiniz. Kısa sürede çok güzel kedi motifli saksılar yaparak cam kenarlarını çok güzelleştirebilirsiniz.

 

 

Bu güzel çalışmayı yapıp çim adam da dikip, çocuklarınızla mutlu zamanlar da geçirebilirsiniz. Hediye amaçlı da sevdiklerinize takdim edeceğiniz bu güzel çalışmayı mutlaka denemelisiniz. Şimdi sizleri plastikten kedili saksı yapmak için çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

pet-siseden-kedi-cicek-saksisi-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız DESENLİ KUMAŞTAN OYUNCAK PENGUEN YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir