PLASTİK ŞİŞEDEN MİNİK HASIR KASE YAPMAK

1x1.trans

Plastik şişeden minik hasır kase yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı ben evde ilk fırsatta yapacağım. Hem küçük kase oluşu, hem de hasır ipten yapılışı nedeniyle benim çok hoşuma gitti. Ben evimde bu tür küçük süsler koyabileceğim şeylerin çalışmasını arıyordum.

Buldum ve sizlerle de paylaşmak istedim. Bu güzel çalışmanın içine minik süs sabunlar koyabilirsiniz. Yada takılarınızı koyabileceğiniz minik sepet olarak da kullanabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı pet şişeden yapabilirsiniz.

Dip kısmını kestikten sonra çiçek yaprakları gibi falçata ile kesip, daha sonra hasır ip ile tek tek örgü yapmanız gerekiyor. Resimli anlatımda ne yapacağınız harfiyen verilmiş. Bu sayede adım adım hasır ipten minik kase yaparak evde çeşitli amaçlarda kullanabilirsiniz.


Anlatımlı bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir ve yaparken keyif alabilirsiniz. Anlatımlı minik kase yapmak için çalışmanın adımlarını zorlanmadan tamamlayacağınızı düşünüyorum. Evde kolay minik kase yapmak için paylaştığım çalışma da hasır ip kullanılmış.

Plastik su şişesi kullanılmış. Malzemeleri kendinize göre değişebilir ve daha farklı çalışmalar da ortaya çıkarabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

pet-siseden-minik-hasir-kase-yapmak

ESKİ DANTELLE BALONDAN MUHTEŞEM KASE YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*