Plastik Şişeden Penguen Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

 

 

0

 

Plastik Şişeden Penguen Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Benzer bir çalışma paylaşmıştık. Ancak paylaşımımızdan sonra yine web sitelerini dolaşırken, bu örnek çalışmaya rastladık. Bu paylaşımı da sizlere sunmaktan keyif duyarız. Benzer çalışmaları daha önce de paylaşmıştık. Onlar da da yine plastik şişeden oyuncak figürleri yapılıyordu. Bu güzel çalışmada da yine kola şişesi değerlendirme çalışması paylaşılmış.

Sizde aynısını yapabilir ve evde süs amaçlı kullanabilirsiniz. Yada çocukların odasında oyuncak süs olarak kullanabilirsiniz. Bazıları ise bu tür çalışmaları yapıp çocuklara kumbara olarak da hazırlıyor. O amaçla da kullanabileceğinizi söylemek isterim. Kolay gelsin.

 

 

plastik-siseden-penguen-nasil-yapilir

Kunststoff-Flasche Pinguin – plastic bottle penguin – pingouin de bouteille en plastique – bottiglia di pinguino di plastica – plastflaske pingvin – botella de pingüinos de plástico

 

Daha önce paylaştığımız El Yapımı Ayna Çalışmaları Resimli Örnekler başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir