Plastik Şişeden Saksı Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

 

 

0

 

Plastik Şişeden Saksı Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Plastik şişeler kullanarak harika ve güzel çiçek saksıları yapabilirsiniz. Gerçekten şık bir dekor olacak bu çalışma sayesinde evinizin balkonu veya bahçeniz şenlenecek. Evde plastik şişe değerlendirme çalışmaları yapmak istiyorsanız bu güzel çalışma tam size göre diyebilirim. Evde plastik şişeden saksı yapmak veya dekoratif süs saksısı yapmak için bu güzel çalışmanın adımlarını takip etmeniz yeterli olacaktır.

 

 

Plastik şişeden nasıl saksı yapılır diyorsanız altta yer alan çalışmayı kısa sürede öğrenip, hemen yapmaya da başlayabilirsiniz. Evde kolay yapılan bu güzel geri dönüşüm çalışmaları sayesinde sizde plastik şişeleri atmak yerine onlara çok güzel şekiller vererek harika saksılar ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

Daha önce paylaştığımız Eski Çoraptan Oyuncak Yapılışı Videolu Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir