Plastik Şişeden Süs Yapılışı


Plastik Şişeyle Süs Yap

Plastik şişeden süs yapımı ile ilgili bu yazımda sizlere güzel bir resimli anlatım paylaşacağım. Plastik şişeden kolay süs yapılışı ile ilgili resimli anlatımdan yararlanarak sizde kolay bir şekilde evde süs yapabileceksiniz.

Atmadığınız ve ne yaparım diye düşündüğünüz plastik şişelerden çok güzel şeyler yapabilirsiniz. Altta ki örnekten yararlanıp sizde plastik şişeden süs yapımını öğrenebilirsiniz arkadaşlar. Yapılışı zor değil. Aksine çok kolay ve keyifle yapabileceğinizi temin ederim.

Plastik şişede işe yaramayan kısımları maket bıçağı veya makas ile kestikten sonra işe yarayan kısımları değerlendirmeye hemen başlayabilirsiniz. Altta adım adım ne yapılması gerektiği belirtilmiş. Takıldığınız bir yer olursa yorum yazmaktan çekinmeyin.

plastik-siseden-sus-yapilisi

Görüldüğü üzere plastik şişenin dip kısmını çiçek görünümüne kavuşturuyorlar. Sizde aynısını yapabilirsiniz. Yada kendinizi geliştirip daha değişik çalışmalar yapabilirsiniz.

Plastik şişelere ısıtılınca istediğiniz şekli verebiliyorsunuz. Fazla ısıtmayın ama, hamur kıvamında iken şekli verip, donması için beklemelisiniz arkadaşlar.

Üstteki videoyu da izlemenizi öneririm. Pratik bir şekilde nasıl yapacağınızı ve değişik bir plastik şişe değerlendirme projesinin anlatıldığını göreceksiniz. Sizde öğrenip, zamanla harika süs çiçek veya süsleme örnekleri yapabilirsiniz. Zorlanılacak tarafı fazla yok. Kolayca öğrenip yapabileceğinizi söylemek isterim. Kolay gelsin.

kaynak : http://www.liveinternet.ru/users/4045361/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*