Plastik Şişeden Takı Kutusu Yapılışı Resimli Anlatım


plastik-siseden-taki-kutusu-yapimi-452x415

Plastik Şişeden Takı Kutusu Yap

Plastik şişeden takılarınızı koyabileceğiniz güzel bir takı kutusu veya askılık yapmak ister misiniz? Bu yazımızda sizlere paylaşacağımız resimli anlatım sayesinde sizde kendinize takı kutusu yapabileceksiniz. Plastik şişe değerlendirme çalışmalarına daha önce de sitemizde yer vermiştik.

Bu güzel değerlendirme çalışmasında ise gazoz şişesi kesilmiş ve takı kutusu veya aksesuar koyma aparatına dönüştürülmüş. Sizde yapabilirsiniz. Yapımı kolay. Ancak yaparken delici olacak bu malzemeye dikkat etmenizi isterim. Çünkü plastiği kestiğinizde cam gibi keskin olabiliyor. Bu yüzden çakmakla biraz eritip parmağınızla bastırıp keskin yerlerini yassılaştırabilirsiniz. Kolay gelsin.

plastik-siseden-taki-kutusu-yapimi


plastik-siseden-taki-kutusu-yapimi2

jewelry box plastic bottle – Schmuck-Box Kunststoff-Flasche – bijoux bouteille boîte en plastique – smykkeskrin plastflaske – gioielli bottiglia scatola di plastica – jóias garrafa caixa de plástico

Kolay Kapı Perdesi Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*