Plastik Şişeden Takı Kutusu Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Plastik Şişeden Takı Kutusu Yap

Plastik şişeden takılarınızı koyabileceğiniz güzel bir takı kutusu veya askılık yapmak ister misiniz? Bu yazımızda sizlere paylaşacağımız resimli anlatım sayesinde sizde kendinize takı kutusu yapabileceksiniz. Plastik şişe değerlendirme çalışmalarına daha önce de sitemizde yer vermiştik.

Bu güzel değerlendirme çalışmasında ise gazoz şişesi kesilmiş ve takı kutusu veya aksesuar koyma aparatına dönüştürülmüş. Sizde yapabilirsiniz. Yapımı kolay. Ancak yaparken delici olacak bu malzemeye dikkat etmenizi isterim. Çünkü plastiği kestiğinizde cam gibi keskin olabiliyor. Bu yüzden çakmakla biraz eritip parmağınızla bastırıp keskin yerlerini yassılaştırabilirsiniz. Kolay gelsin.

plastik-siseden-taki-kutusu-yapimi

 

 

plastik-siseden-taki-kutusu-yapimi2

jewelry box plastic bottle – Schmuck-Box Kunststoff-Flasche – bijoux bouteille boîte en plastique – smykkeskrin plastflaske – gioielli bottiglia scatola di plastica – jóias garrafa caixa de plástico

 

 

Daha önce paylaştığımız Kolay Kapı Perdesi Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir