Plastik Şişeden Vazo Nasıl Yapılır?

plastik-siseden-vazo-yapilisi-700x415

Plastik Şişeden Vazo Nasıl Yapılır?

Plastik şişe kullanarak çok şık bir vazo yapmak ister misiniz? Gerçekten çalışma sonucunda bunu ben mi yaptım? diye kendi kendinize sorular soracaksınız. Evde plastik şişe değerlendirme çalışmaları yapmak istiyorsanız bu güzel örnekten veya paylaştığımız diğer çalışmaları sitemizden bularak onlardan da yararlanabilirsiniz. Evde pet şişe değerlendirme veya plastik şişeden yapılan çalışmaları birçok anlatımıyla sitemizde bulabilirsiniz.

Evde kolay bir şekilde sizde plastik şişeyi kesip, vazo haline getirebilirsiniz. İster vazo yapabilirsiniz. İsterseniz de çiçek saksısı yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok güzel plastik saksı veya plastik şık vazolar yapabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı yaparken çocukların yanında yapmamanızı da öneririz. Çünkü plastik kesici bir alet olabiliyor. Şimdi sizleri alttaki anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

plastik-siseden-vazo-yapilisi

Plastikflasche Vase – plastic bottle vase – Vase bouteille en plastique – Vaso bottiglia di plastica – vaso garrafa de plástico – plastflaske vase

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*