Plastik Şişeden Yapılanlar

 

 

1

 

Bu makalemde sizlere plastik şişe kullanılarak yapılan çalışmaları paylaştım. Bu makalemde paylaştığım örnek resimler arasında plastik şişeden ne yapılır sorunuza da cevaplar bulacaksınız. Yine aralarında plastik şişeden sepet yapımı ve plastik şişeden gece lambası yapılışı ile ilgili resimli anlatımları da ilerleyen makalelerimde sizlere resimli anlatımlarıyla paylaşacağım.

Öncelikle evimizde kullandığımız pet şişeden ev yapabileceğimizi, yine pet şişeden kelebek yapımı gibi değişik çalışmalar yapabileceğinizi unutmayın. Bu tür çalışmalar ile hem keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Hem de çocuklarınıza değişik oyuncaklar yapmış olursunuz. Hatta pet şişeden bebek yapımı ve pet şişeden kumbara yapımı gibi çalışmaları sitemizde sıkça paylaşıyorum. Maket plastik kategorisine girecek olursanız bahsettiğim tüm çalışmaları ayrıntıları ile bulabilirsiniz. Bu makalemde sizlere plastik şişeden yapılanlarla ilgili birkaç örnek anlatımlı resim paylaştım. Umarım işinize yarar ve sizde evinizde bu tür çalışmalar yaparak keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

 

 

Örnek resimler arasında plastik şişeden saksı çalışması benim en çok hoşuma gidenlerden birisidir. Birçok pet şişeyi iyice kesip bahçenizin bir duvarına veya balkonunuza harika saksılar olacak şekilde yerleştirebilirsiniz. Yine pet şişeden süpürge yapımı ile ilgili çalışma da işinize yarayabilir. Özellikle bekar evleri veya şantiye gibi yerlerde plastik şişeden süpürge yaparak pratik bir şekilde etrafın temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Dün paylaştığım bir yazımda plastik şişeden süsler yapabileceğinizi görmüştünüz. Yine bu yazımda paylaştığım birçok farklı plastik şişe çalışması hem hoşunuza gidecek hem de aralarından beğendiklerinizi evinizde keyifle yapmak isteyeceksiniz. Kolay gelsin.

Gördüğünüz gibi plastik şişelerden neler yapılıyor. Sizde evinizde boşalan ve atık konuma gelen plastik şişeleri değerlendirebilir ve böylesine güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Plastik şişe ile evinizde çok yararlı bir alet veya araç yapabilirsiniz. Bu makalemin sonunda karşınıza benzer yazılar çıkacaktır. Onları da incelemenizi öneririm. Kolay gelsin.

source : http://diujungislam.blogspot.ru/2013/07/kreativiti-kitar-semula-botol-plastik.html

 

Daha önce paylaştığımız Pet Şişeden Çerez Kasesi Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. 6 Kasım 2016

    […] yapımı ile ilgili örnek çalışmaları da altta göreceksiniz. Yine yazımın sonunda sizlere plastik şişeden neler yapılır? ile ilgili örnek çalışmalar anlatan bir de anlatımlı video […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir