Plastik Şişelerden Oturak Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Plastik Şişelerden Oturak Yapımı – Resimli Anlatım

Evinizde içtiğiniz gazoz şişelerini biriktiriyor ve atmıyorsanız, bu yazımda paylaşacağım çalışmayı yapabilirsiniz. Evinizde puf sehpa yoksa, yada ayak uzatacak bir pufunuz yoksa, bu yazımdaki çalışmayı yaparak, sizde bir puf sahibi olabilirsiniz. Plastik şişelerden oturak yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde plastik şişeleri bir araya getirip, yapıştırdıktan sonra üzerine kumaştan veya polardan kılıf dikerek, harika bir puf sahibi olabilirsiniz. Plastik şişelerden oturak yaparak bu güzel çalışmayı evinizde keyifle kullanabilirsiniz. Ne işime yarayacak ki? demeyin. Çünkü TV izlerken en çok yapmak istediğimiz ayaklarımızı uzatma isteğine en güzel cevabı bu çalışma verecektir. Eğer evinizde bu tür bir püf yoksa, plastik şişeleri bir araya getirerek sizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Evde plastik şişelerden oturak yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

plastik-siselerden-oturak-yapimi

siège en plastique – plastic seat – Kunststoffsitz

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kartondan Maket Ev Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir