Plastik Şişelerden Puf Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Plastik Şişelerden Puf Yapılışı Resimli Anlatım

Birçok şeyden puf yapılışını gördük. Hatta bir önceki paylaşımlarımız da eski lastiklerden eski araba tekerleklerinden puf yapılışlarını gördük. Bu yazımızda sizlere atık plastik şişelerden, atık boş pet şişelerden nasıl puf yapıldığını ve bunların örneklerini göreceğiz.

Evde plastik şişeden puf minder yapmak istiyorsanız, altta yer alan örnekler işinize yarayacaktır. Benzer puf yapımı ve çalışmalarını da yine sitemizde bulabilirsiniz. Anlatımlı puf yapılışını gösteren çalışmaları daha önce çoğu kez paylaşmış ve güzel açıklamalarda bulunmuştur. Kolay gelsin.

 

 

plastik-siselerden-puf-yapilisi

plastik-siselerden-puf-yapilisi2

puff von Kunststoffflaschen – puff from plastic bottles – bouffée de bouteilles en plastique – pust fra plastflasker – sopro de garrafas de plástico – puff da bottiglie di plastica

 

Daha önce paylaştığımız Eski Kazaktan Yapılmış Puf Örneği başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir