Plastik Şişelerden Puf Yapılışı Resimli Anlatım


plastik-siselerden-puf-yapilisi-614x415

Plastik Şişelerden Puf Yapılışı Resimli Anlatım

Birçok şeyden puf yapılışını gördük. Hatta bir önceki paylaşımlarımız da eski lastiklerden eski araba tekerleklerinden puf yapılışlarını gördük. Bu yazımızda sizlere atık plastik şişelerden, atık boş pet şişelerden nasıl puf yapıldığını ve bunların örneklerini göreceğiz.

Evde plastik şişeden puf minder yapmak istiyorsanız, altta yer alan örnekler işinize yarayacaktır. Benzer puf yapımı ve çalışmalarını da yine sitemizde bulabilirsiniz. Anlatımlı puf yapılışını gösteren çalışmaları daha önce çoğu kez paylaşmış ve güzel açıklamalarda bulunmuştur. Kolay gelsin.


plastik-siselerden-puf-yapilisi

plastik-siselerden-puf-yapilisi2

puff von Kunststoffflaschen – puff from plastic bottles – bouffée de bouteilles en plastique – pust fra plastflasker – sopro de garrafas de plástico – puff da bottiglie di plastica

Eski Kazaktan Yapılmış Puf Örneği başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*