Plastik Şişelerden Saksı Yapılışı


plastik-siselerden-saksi-yapilisi-630x415

Plastik Şişelerden Saksı Yapılışı

Evinizdeki atık plastik şişeleri değerlendirerek onlardan harika ve eğlenceli saksılar yapabilirsiniz. Hem siz hem de çocuklarınız bu sayede çiçekleri daha çok sevmeye başlarsınız. Pet şişeden saksı yapmak gibi delice fikirleri daha öncesinde de bol bol paylaşmıştık.

Gerçekten plastik şişe değerlendirme çalışmaları arasında fazlaca bulacağınız saksı yapımıyla alakalı çalışmalar hemen bu yazımızın altından da karşınıza belirecektir. Onları da seveceğinizi düşünüyorum.

Pet şişe değerlendirme çalışmaları arasında en çok yapılan çalışma ise şüphesiz çiçek saksı modelidir. Sizde yapıp hemen balkonunuzda sergileyebilir veya bahçenizde kullanabilirsiniz. Dekorasyon bakımından değişik görünümler de elde edeceğinizi söylemek isterim. Kolay gelsin.


plastik-siselerden-saksi-yapilisi

Su Şişesinden Saksı Yapımı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*