PLATES TOPUYLA SARKAÇ ODA LAMBASI YAPMAK

 

 

0

 

Plates topuyla sarkaç oda lambası yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde evinizde odanıza oldukça güzel ve büyük bir sarkaç lamba yapabileceksiniz.

Plates topu biraz büyük olacağını düşünüyorsanız, sert balonlardan alıp, istediğiniz büyüklükte şişirip de bu çalışmayı yapabilirsiniz.

Plates topundan sarkaç lamba yapmak için paylaştığım çalışma da hasır ip veya farklı ip kullanabilirsiniz. Önemli olan güçlü bir yapıştırıcı ile yapmanız gerekiyor. Böylece yaptığınız lamba hem sağlam olur.

Hem de uzun ömürlü olur. Bu tür çalışmaları daha önce balondan yapılan örneklerini paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta bu yazımın altında karşınıza mutlaka çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz.

 

 

Evde plates topundan sarkaç ışık yapmak için paylaştığım çalışma da detaylar harfiyen gösterilmiş. Adım adım çalışmayı sizde yapabilirsiniz.

Elektrik kablo ve ışıklandırma kısmında eşinizden yardım almanızı da öneriyorum. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

plases-topuyla-balondan-sarkac-oda-lambasi-yapmak

source : http://potuks.com/pin/yatak-odasi-icin-dekoratif-lamba-yapimi/

 

 

Daha önce paylaştığımız KEÇEDEN KURBAĞA SAÇ TOKASI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir