Polar Kumaşından Ayakkabı Yapmak


polar-kumasindan-ayakkabi-yapmak-484x415

Bu yazımda sizlere polar kumaşından terlik yapmak veya ayakkabı yapmayı gösteren güzel bir resimli anlatım paylaştım. Sizde evde zorlanmadan bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Polar kumaşından yapılan çalışmaları daha önce de paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde çok kolay bir şekilde polar kumaşından ayakkabı yapmayı öğreneceksiniz. Adımları takip ederek öncelikle polar kumaşından veya benzer malzemeden ayakkabının kalıbını çıkarmanız gerekiyor.

Daha sonra ayakkabının diğer parçalarını birleştirip dikme işleminden sonra polar kumaşından ayakkabı çalışmasını tamamlamış olacaksınız. Evde polardan ayakkabı yapmak için paylaştığım bu güzel projeye benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.


Onları da inceleyebilirsiniz. Evde kolay yapılan birçok çalışma gibi bu güzel çalışmanın da resimli anlatımıyla şimdi sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

polar-kumasindan-ayakkabi-yapmak

source : http://stylowi.pl/29052615

Evde Kumaştan Papatya Şeklinde Yastık Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*