Polar Kumaşından Ayakkabı Yapmak

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere polar kumaşından terlik yapmak veya ayakkabı yapmayı gösteren güzel bir resimli anlatım paylaştım. Sizde evde zorlanmadan bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Polar kumaşından yapılan çalışmaları daha önce de paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde çok kolay bir şekilde polar kumaşından ayakkabı yapmayı öğreneceksiniz. Adımları takip ederek öncelikle polar kumaşından veya benzer malzemeden ayakkabının kalıbını çıkarmanız gerekiyor.

Daha sonra ayakkabının diğer parçalarını birleştirip dikme işleminden sonra polar kumaşından ayakkabı çalışmasını tamamlamış olacaksınız. Evde polardan ayakkabı yapmak için paylaştığım bu güzel projeye benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

 

 

Onları da inceleyebilirsiniz. Evde kolay yapılan birçok çalışma gibi bu güzel çalışmanın da resimli anlatımıyla şimdi sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

polar-kumasindan-ayakkabi-yapmak

source : http://stylowi.pl/29052615

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kumaştan Papatya Şeklinde Yastık Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir