Polar Kumaşından Bebek Patik Modeli Yap

 

 

0

 

Evde kolay yapılan patik modeli çalışmalarına bir yenisini ekledik. Bu yazımda sizlere çok güzel bir bebek patik modeli yapmak için çalışma paylaştım.

Evde polar kumaşından bebek patik modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde çok güzel ve kolay bir şekilde bu güzel patik çalışmasını yapabilirsiniz.

Polardan bebek patik modeli yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Hemen bu yazımın altında karşınıza o çalışmalar çıkacak. Onlara da göz atabilirsiniz.

Evde kolay polar kumaşından patik yapmak için kalıbı hazırladıktan sonra iğne iplikle veya dikiş makinesi ile patiği tamamlayabilirsiniz. Farklı kumaştan da yapabilirsiniz. Evde polar kumaşından bebek patiği yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

polar-kumasindan-bebek-patik-modeli-yap

source : http://www.usefuldiy.com/pl/diy-baby-boot/

 

Daha önce paylaştığımız Renkli Boncuktan Otantik Bileklik Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir