Polar Kumaşından Bebek Patik Modeli Yap

1x1.trans

Evde kolay yapılan patik modeli çalışmalarına bir yenisini ekledik. Bu yazımda sizlere çok güzel bir bebek patik modeli yapmak için çalışma paylaştım.

Evde polar kumaşından bebek patik modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde çok güzel ve kolay bir şekilde bu güzel patik çalışmasını yapabilirsiniz.

Polardan bebek patik modeli yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Hemen bu yazımın altında karşınıza o çalışmalar çıkacak. Onlara da göz atabilirsiniz.

Evde kolay polar kumaşından patik yapmak için kalıbı hazırladıktan sonra iğne iplikle veya dikiş makinesi ile patiği tamamlayabilirsiniz. Farklı kumaştan da yapabilirsiniz. Evde polar kumaşından bebek patiği yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;


polar-kumasindan-bebek-patik-modeli-yap

source : http://www.usefuldiy.com/pl/diy-baby-boot/

Renkli Boncuktan Otantik Bileklik Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*