POLAR KUMAŞINDAN BEBEK YAPMAK

 

 

 

polar-kumasindan-bebek-yapmak-564x415

 

 

Polar kumaşından bebek yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli oyuncak kendin yap çalışmasını beğeneceksiniz. Hem kolay yapılıyor. Hem de kısa sürede sağlıklı bir oyuncak üretmiş olacaksınız. Kolay yapılan oyuncak çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede mükemmel oyuncaklara sahip olabilirsiniz.

Evde çocuklarınıza oyuncak yapmak için kullanacağınız bu güzel çalışmayı sizde kolayca yapabilirsiniz. Tarifi detaylıca verilmiş çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz. Polardan bebek yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara da benzeyen bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede yapabilirsiniz.

Evde bebek oyuncak yapmak için paylaştığım çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Polar oyuncak bebek şablonu sayesinde sizde kısa sürede mükemmel oyuncaklar yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan oyuncak çalışmaları ile sizde kısa sürede harika oyuncakların sahibi olabilirsiniz.

 

 

Polar kumaşından bebek yapmak için paylaştığım çalışma da kalıpları çıktı alıp, kumaş üzerinde taslağını çıkarıp yapmaya başlayabilirsiniz. İçini ise pamuk yada yün ile doldurabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

polar-kumasindan-bebek-yapmak

SEN KAÇ YILDIZ VERİRDİN ACABA? MERAK EDİYORUZ?
[TOPLAM: 0 ORTALAMA: 0]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*