Polar Kumaşından Bozuk Para Cüzdanı Yapmak

 

 

0

 

Evde polar kumaşından bozuk para cüzdanı yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde çok güzel para cüzdanları yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan para cüzdanları için sitemizde benzer birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz.

Polar kumaşıyla para cüzdanı yapmak için sizde aşamalı anlatıma sahip resimli anlatımdan yararlanarak kısa sürede bozuk para cüzdanı yapmayı öğrenebilirsiniz.

Polardan para cüzdanı yapmak için paylaştığım resimli anlatıma benzer çalışmalar hemen bu yazımın da altında karşınıza çıkacaktır. Onları da mutlaka incelemeyi unutmayın.

Aşamalarını gördüğünüz çalışmayı yaparak hem bozuk para cüzdanı olarak kullanabilirsiniz. Hem de turistik yerlerde satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

 

 

Çocuklarınıza eğlenceli bozuk para cüzdanları yapabilir ve para biriktirme alışkanlıkları kazandırabilirsiniz. Polar kumaşından para cüzdanı yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

polar-kumasindan-bozuk-para-cuzdani-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7407.html

 

Daha önce paylaştığımız Tığ İşi Lif Modeli Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir