POLAR KUMAŞINDAN MİNYATÜR AHTAPOT OYUNCAK YAPMAK

 

 

0

 

Polar kumaşından minyatür ahtapot oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel minyatür oyuncak kendin yap çalışmasını seveceksiniz. Sarkaç oyuncak süs olarak da kullanabilirsiniz. Çocukların odasına minyatür ahtapot oyuncak olarak da yapıp onları mutlu edebilirsiniz.

Bu tür küçük oyuncak çalışmalarını her zaman çok sevmişimdir. Hem yapımı kolay. Hem de kısa sürede yapabiliyorsunuz. Anlatımlı oyuncak çalışmasında ne yapmanız gerektiği adım adım belirtilmiş. Kısa sürede yapabilir ve oyuncak olarak yaptığınız bu güzel çalışmayı satıp para da kazanabilirsiniz.

Anlatımlı oyuncak çalışmaları sayesinde sizde çok güzel eğlenceli minyatür oyuncaklar yapabilirsiniz. Kolay yapılan minyatür oyuncak çalışması sayesinde adım adım zorlanmadan kısa sürede yaptıktan sonra çocuk odasına sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz.

 

 

Süs yerine oyuncak olarak çocuk odasında da bulundurabilirsiniz. Bu tür çalışmaları küçük yapıp anahtarlık olarak da kullanabilirsiniz. Fazlaca yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Anlatımlı çalışmalarla sizde kısa sürede kolay oyuncak yapmayı öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

source

polar-kumasindan-minyatur-ahtapoz-oyuncak-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız YUVARLAK HALKA TÜYLÜ SARKAÇ SÜS YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir