POLAR KUMAŞINDAN MİNYATÜR TAKI KUTUSU YAPMAK

 

 

0

 

Polar kumaşından minyatür takı kutusu yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok güzel takı kutuları hazırlayabilirsiniz. Lazımlık olarak da kullanacağınız bu güzel çalışmaları zorlanmadan yapabilirsiniz.

Polardan minyatür takı kutusu yapabilirsiniz. Aşamalı çalışma da ne yapmanız gerektiği bahsediliyor. Mavi renk kullanılmış. Siz daha değişik renkler tercih edebilirsiniz. Kolay yapılan çalışmalar sayesinde sizde çok güzel ve eğlenceli kutular yada lazımlık modeli yapabilirsiniz.

Polar kumaşından minyatür kutu nasıl yapılır diyorsanız, bu yazımda paylaştığım çalışmayı zorlanmadan kısa sürede yapabilirsiniz. Adım adım yapılan kutu çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

 

 

Bu yazımın hemen altında da birçok kumaş kutu tasarımı ve benzeri çalışmalara da ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

polar-kumasindan-minyatur-taki-kutusu-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞTAN TORBA ÇANTA YAPIMI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir