Polar Kumaşından Oyuncak Tilki Yapmak

 

 

0

 

Evde polar kumaşından oyuncak tilki yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel oyuncaklar yapabilirsiniz. Evde oyuncak yapmak için daha önce paylaştığım kendin yap çalışmalarına oyuncak kategorisinden ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışma ise polar kumaşından oyuncak tilki çalışmasıdır.

Ben polar kumaşı dedim. Ancak farklı bir malzeme ise lütfen yorum bölümüne yazın. Fakat kumaştan oyuncak tilki yapmak içinde bu çalışmayı kullanabilirsiniz. Altta paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evde kumaştan oyuncak tilki çalışması yapabilirsiniz.

Beyaz ve pembe kumaş malzemesi ile iğne iplik, pamuk gibi malzemeleri bir araya getirdikten sonra oyuncak tilki çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Evde oyuncak tilki yapmak için daha önce de kalıplar veya şablonlar paylaştığımı hatırlıyorum. Polar kumaşından tilki oyuncak yapmak için sanırım ilk kez paylaşım yapıyorum. Şimdi sizleri kumaştan oyuncak tilki yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 

 

polar-kumastan-oyuncak-tilki-yapmak

Evde kumaştan oyuncak tilki yapmak için paylaştığım çalışmada aşama aşama adımları takip ederek sizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Benzer çalışmalara hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak benzer çalışmalardan ulaşabilirsiniz. Oyuncak ve kendin yap bölümlerinde benzer oyuncak çalışmalarını paylaştım.

İsterseniz o çalışmalara da göz atabilirsiniz. Evde polar kumaşından oyuncak yapmak için resimli anlatımda önce kafa ve tüm parçalarının yapımını gösteren tarif yer alıyor. Yapmanız gereken resimli anlatımdaki adımları uygulamak ve oyuncak tilki çalışmasını tamamlamak. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/18783518

 

 

Daha önce paylaştığımız Kumaştan Oyuncak Yavru Geyik Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir