Polar Kumaşından Papatya Lastikli Toka Yap

 

 

0

 

Lastikli toka yapmak aslında çok basit. Sadece yapacağınız toka üzerinde güzel bir motif veya desen yada parça kullanmanız yeterli oluyor. Birkaç gün önce yine böyle güzel bir toka çalışmasının resimli anlatımını paylaşmıştım.

O çalışmada keçeden lastikli toka yapma işlemi anlatılıyordu. Bu yazımda da yine sizlere polar kumaşından papatya lastikli toka yapmak için paylaştığım resimli anlatımdaki adımları uygulayarak sizde çok güzel toka çalışmaları yapabilirsiniz.

Keçeden toka yapmak veya kumaştan toka yapmak için hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak benzer yazılar bölümündeki çalışmalara da mutlaka göz atmalısınız.

Polar kumaştan lastik toka yapmak için resimli anlatımdaki aşamaları kolay bir şekilde yapabileceğinizi düşünüyorum. Şimdi sizleri evde polardan lastikli papatya toka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

polar-kumasindan-papatya-lastikli-toka-yap

source : http://www.repiny.com/pin-7399.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Serum Lastiğinden Kitap Tutkacı Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir