Polar Kumaşından Pofuduk Kedi Yastık Yap

1x1.trans

Evde kolay yastık yapmak için daha önce çok güzel ve eğlenceli resimli anlatımlar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve keyifli bir çalışma paylaşıyorum. Evde polar kumaşından pofuduk kedi yastık yapmak isteyenler için paylaşacağım resimli anlatımda tüm detaylar ve adımlar gösteriliyor.

Paylaştığım resimli anlatımdaki şablonu bilgisayarınızın yazıcısından çıktı alıp, kullanacağınız kumaşın üzerinde terzi kalemi ile kopyasını yani şablonunu çıkarabilirsiniz. Daha sonra terzi makası ile şablonu kesip, iğne iplik ile elde veya dikiş makinesinden geçirip, içine yün yada pamuk koyacağınız kısmı boşluk bırakırsınız.

Daha sonra içini yün ve pamuk ile doldurduktan sonra el ile iğne iplik kullanarak dikip o kısmı kapatabilirsiniz. Kumaştan pofuduk kedi yastık yapımını tamamladıktan sonra tüm parçaları birbirine dikip yastığı meydana getirebilirsiniz.

Bu güzel çalışmayı yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evde kolay kedi yastık yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımda paylaştığım polar kumaşından kedi yastık yapmak için malzemeler ise şöyle ;


  • polar kumaşı veya benzeri kumaş.
  • terzi makası.
  • terzi kalemi.
  • iğne iplik.
  • pamuk veya yün.
  • oyuncak göz.

Malzemelerin eksik kısımlarını hobi marketlerden veya incik boncuk satan yerlerden temin edebilirsiniz. Oyuncak kedi çalışmasını belki ilk etapta benzetemeyebilirsiniz. Ancak sonraki yapımlarınız tıpa tıp benzeyeceğini söyleyebilirim. Şimdi sizleri evde kumaştan kedi yastık yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

polar-kumasindan-pofuduk-kedi-yastik-yap

Son karede gördüğünüz gibi pofuduk kedi yastık modeli ortaya çıkmış. Sizde böyle güzel kedi yastıkları yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere de bu yastık modelinden yapıp sevindirebilirsiniz. Bu tür kumaş kedi yastık yapıp satışa da sunabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/10403541

Eva Kağıdından Tavşan Sarkaç Süs Yap başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*