POLAR KUMAŞINDAN SEVİMLİ ELDİVEN YAPMAK

 

 

0

 

Polar kumaşından sevimli eldiven yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Kalıbı da bulunan çalışmayı polar kumaşıyla veya yun kumaşla yapabilirsiniz. Farklı kumaşları da kullanarak harika eldivenler yapabilirsiniz. Kolay yapılan parmaksız eldiven örneklerini sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Anlatımlı polar kumaştan parmaksız eldiven yapmak için paylaştığım çalışma da detaylı olarak ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Kolayca yapıp kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

 

 

Anlatımlı çalışma da kalıp da verilmesi sayesinde kısa sürede kendi malzemelerinizden şablonu çıkarıp, hemen bu güzel sevimli parmaksız eldiven örneğini yapabilirsiniz. Kendinize yapabilir veya çocuklarınıza da yapabilirsiniz. Hatta bu tür parmaksız eldiven yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

polar-kumasindan-sevimli-eldiven-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız KOLAY BAYKUŞ BOYAMA RESİMLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir