POLAR KUMAŞINDAN TAVŞAN TERLİK YAPMAK

1x1.trans

Polar kumaşından tavşan terlik yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde kolayca yapabilirsiniz. Kendin yap çalışmasında hem şablon hem de detaylı anlatım yer alıyor. Bu tür çalışmaları evde yapabiliyorsanız bu güzel çalışma da işinize yarayacak.

Beğenecek ve hemen yapmak isteyeceksiniz. Polar kumaşıyla yapılan birçok çalışmayı daha önce de detaylı anlatımlı bir şekilde paylaşmıştık. Onlar da karşınıza çıkacak. Mutlaka inceleyin ve nasıl yapıldıklarını öğrenerek çokça yapabilir ve satarak para da kazanabilirsiniz.

Polar kumaşıyla yapılan terlik çalışmaları bu yazımın altında da karşınıza çıkacaktır. Onları da mutlaka inceleyin ve yapılışını öğrenerek sizde sevdiğiniz kişilere bu güzel terlik modeli çalışmasını yapabilirsiniz. Kolay gelsin.


source : pinterest

polar-kumasindan-tavsan-terlik-yapmak

KUMAŞ BEBEK AYAKKABI MODELİ başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*