Polar Kumaşından Yılbaşı Ayakkabısı Yapmak

 

 

0

 

Evde yılbaşı gecesi çam ağacınıza asacağınız bir çift ayakkabınız yoksa üzülmeyin. Size bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde polar kumaşından yılbaşı ayakkabısı yapmak için resimli anlatım paylaştım.

Bu güzel çalışmayı yapıp aslında kışın giyeceğiniz tavşan şeklinde harika bir kumaş botlara da sahip olabilirsiniz. Daha önce bu tür çalışmalar paylaşmıştım. Bu resimli anlatımda gösterilen çalışma sanırım, yılbaşında çocuklar noel babanın gelip içine hediyesini koyacakları çorap şeklinde ayakkabı modeli olarak yapılmış.

 

 

Yada ben öyle benzetiyorum. Eğer yanlışım varsa yorum bölümünden düzeltebilirsiniz. Polardan yılbaşı ayakkabısı yapmak olarak ben adlandırsam da bu çalışmaya kumaştan pabuç yapmak veya keçeden bot yapmak da diyebiliriz. Şimdi sizi evde polar kumaşından ayakkabı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

polar-kumasindan-yilbasi-ayakkabisi-yapmak

source : http://stylowi.pl/29396937

 

 

Daha önce paylaştığımız Fimo Hamurundan Bebek Ayakkabısı Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir