Polar Kumaştan Bebek Patik Yapmak

polar-kumastan-bebek-patik-yap-512x415

Evde polar kumaşından yapılan çalışmaları biraz önce de paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım kendin yap çalışmasında ise polar kumaşından bebek patik yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde kolay bir şekilde şablonunu çıkartıp yapabileceğiniz çalışmayı kendinize göre değiştirebilir ve farklı bir şekilde yapabilirsiniz. Polardan bebek patiği yapmak için daha önce sanırım bu tür bir çalışma paylaşmamıştım.

Sitemizde bebek patikleri bölümünde değişik patik örgü modelleri ve daha birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde bebeğinize veya sevdiğiniz insanların bebeğine polar kumaşından patik yaparak onları sevindirebilirsiniz.

Evde polar kumaşından bebek patiği yapmak için paylaştığım resimli anlatımda şablon ve nasıl yapılacağı an be an paylaşılmış. Yapmanız gereken adımları takip etmek. Kolay gelsin.

polar-kumastan-bebek-patik-yap

source : http://stylowi.pl/29281767

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*