Polar Kumaştan Bebek Patik Yapmak

 

 

0

 

Evde polar kumaşından yapılan çalışmaları biraz önce de paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım kendin yap çalışmasında ise polar kumaşından bebek patik yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde kolay bir şekilde şablonunu çıkartıp yapabileceğiniz çalışmayı kendinize göre değiştirebilir ve farklı bir şekilde yapabilirsiniz. Polardan bebek patiği yapmak için daha önce sanırım bu tür bir çalışma paylaşmamıştım.

Sitemizde bebek patikleri bölümünde değişik patik örgü modelleri ve daha birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde bebeğinize veya sevdiğiniz insanların bebeğine polar kumaşından patik yaparak onları sevindirebilirsiniz.

 

 

Evde polar kumaşından bebek patiği yapmak için paylaştığım resimli anlatımda şablon ve nasıl yapılacağı an be an paylaşılmış. Yapmanız gereken adımları takip etmek. Kolay gelsin.

polar-kumastan-bebek-patik-yap

source : http://stylowi.pl/29281767

Daha önce paylaştığımız Kumaştan Simli Yaka Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir