Polardan Oyuncak Yapmak


polardan-oyuncak-yapmak-466x415

Evde kolay polardan oyuncak yapmak için bu yazımda 2 adet şablon paylaştım. Alt alta olan şablonun ilkinde polar kumaşından sülük oyuncak yapmak için bir şablon yer alıyor. Hemen altında ise polardan sincap oyuncak yapmak için bir şablon yer alıyor.

Şablonu kullandığınız kumaştan kalıplarını oluşturduktan sonra yaptığınız oyuncağın içine pamuk yada yün koymanız yeterli olacaktır. Evde kolay oyuncak yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara hemen bu yazımın altından ulaşabilirsiniz.

Farklı çalışmalara göz atmanızı öneririm. Sitemizdeki oyuncak kategorisinde birçok kolay malzemeden oyuncak yapmak için çeşitli projeler paylaşmıştım. Evde kolay polardan oyuncak yapmak için geçen hafta da harika oyuncak yapımını gösteren projeler paylaşmıştım onları da incelemeyi unutmayın. Şimdi sizleri evde polar kumaşından oyuncak yapmak için şablonlarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


polardan-oyuncak-yapmak

source : http://postila.ru/post/17861532

Evde Kumaştan Oyuncak Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*