Polimer Kilden Minyatür Adam Yapmak

 

 

0

 

Fimo hamurundan adam yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışmada bulacağınız resimli anlatımda minimonların sahibi hatta babaları olarak gözüken karakterin yapılışı paylaşılmış.

Aşamalarını uygulayarak sizde resimli anlatım sayesinde polimer kilden minyatür adam yapmak için çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Minyatür çalışmaları görünce ve bu çalışmalar fimo hamuruyla yapılınca çok hoşuma gidiyor.

Sitemizde fimo hamurundan yapılan çalışmaları sürekli olarak güncel bir şekilde bulabilirsiniz. Fimo hamurundan yapılan çalışmalara ek olarak sanırım minion yapmak için de resimli anlatımlar paylaşmıştım.

Bu yazımda ise fimo hamurundan minimon yapmak için daha doğrusu minimonların babasını yapmak için güzel bir resimli anlatım sunuyorum. Fimo hamurundan minyatür çalışmalar yapanlar için hemen bu yazımın altında da benzer çalışmalar belirecek.

 

 

Onlara da göz atabilirsiniz. Şimdi sizleri polimer kilden minyatür insan yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

polimer-kilden-minyatur-adam-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7459.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Tığ İşi Örgü Çanta Nasıl Yapılır başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir