PONPON KARDAN ADAM NASIL YAPILIR


ponpon-kardanadam-nasil-yapilir-700x415

Ponponla kardan adam nasıl yapılır? diyenler için güzel bir çalışma keşif ettim. Bu yazımda paylaştığım çalışmada ponponlardan kardan adam yapmak için anlatımlı bir resim buldum.

Detaylı anlatımı sayesinde nasıl yapacağınızı kısa sürede öğrenebilir ve aynısını yapabilirsiniz. Bu tür süs çalışmalarını yapıp evde televizyonunuzun önüne koyabilir ve süs olarak kullanabilirsiniz.

Ponponla kardan adam yapmak için resimli anlatımdaki gibi birleşim işlemleri öncesinde ponpon yapmanız gerekiyor.

Ponpon yapmayı bilmiyorsanız, hemen bu yazımın altında karşınıza çatalla ponpon yapmak veya kolay ponpon yapmak için birçok örnek çalışma çıkacaktır.

Onları inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri ponpon kardan adam yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakacağım. Umarım beğendiğiniz bir çalışmadır. Kolay gelsin.


ponpon-kardanadam-nasil-yapilir

source

ŞARAP TIPALARINDAN NİHALE YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*