Ponpon Paspas Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Ponpon Paspas Nasıl Yapılır

Kolay paspas yapılışı ile ilgili çeşitli yazılar paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kolay ponpon paspas yapımı ile ilgili paylaşımda bulunacağız. Resimli anlatıma göre kendinize yeni ve hızlı bir şekilde kolay ponpon paspas yapabilirsiniz.

Anlatımlı ponpon paspas yapımıyla alakalı birçok güzel çalışmayı sitemizden öğrenip sizde yapmaya başlayabilirsiniz. Yün ipten ponpon yaptıktan sonra delikli plastik malzeme üzerine geçirerek paspası ortaya çıkarabilirsiniz. Yine çakıl taşlarını düz bir zemine yapıştırarak da değişik paspas türleri ortaya çıkarabilirsiniz.

kolay-ponpon-paspas-yapimi

 

 

kolay-ponpon-paspas-yapimi2

Bau von Windbeutel Matten – construction of puffs mats – la construction de tapis de bouffées – konstruktion af puffs måtter – construção de esteiras puffs – costruzione di stuoie soffi

 

 

Daha önce paylaştığımız Kolay Paspas Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir