Ponpon Paspas Yapımı Resimli Anlatım

1x1.trans

Ponpon Paspas Nasıl Yapılır

Kolay paspas yapılışı ile ilgili çeşitli yazılar paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kolay ponpon paspas yapımı ile ilgili paylaşımda bulunacağız. Resimli anlatıma göre kendinize yeni ve hızlı bir şekilde kolay ponpon paspas yapabilirsiniz.

Anlatımlı ponpon paspas yapımıyla alakalı birçok güzel çalışmayı sitemizden öğrenip sizde yapmaya başlayabilirsiniz. Yün ipten ponpon yaptıktan sonra delikli plastik malzeme üzerine geçirerek paspası ortaya çıkarabilirsiniz. Yine çakıl taşlarını düz bir zemine yapıştırarak da değişik paspas türleri ortaya çıkarabilirsiniz.

kolay-ponpon-paspas-yapimi


kolay-ponpon-paspas-yapimi2

Bau von Windbeutel Matten – construction of puffs mats – la construction de tapis de bouffées – konstruktion af puffs måtter – construção de esteiras puffs – costruzione di stuoie soffi

Kolay Paspas Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*