Ponpon Tavşan Yapımı Resimli Anlatım

 

 

1

 

Ponpon Tavşan Yap

Ponpon tavşan yapılışı ile ilgili nette dolaşırken rastladığım güzel bir çalışmayı sizlere de paylaşmak istedim. Resimli anlatımdan yola çıkarak sizde sevimli ponpon tavşanlar yapabilirsiniz. Yün ipten ponpon tavşan oyuncak yaparak çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Evde ponpon oyuncak yapımıyla alakalı çalışmalar içindeyseniz sitemizdeki eğitici örnek çalışmalardan mutlaka yararlanmalısınız.

Evde çocuklarınıza ponpon top yapmak veya yün ipten ponpon oyuncak yaparak onları mutlu edebileceğinizi söyleyebiliriz. Altta paylaştığımız çalışmada da yine yün ip kullanılmış. Yün ipten ponpon süs yapabilirsiniz. Yün ipten ponpon yapımında çatal da kullanabilirsiniz. Doladıktan sonra bağlayıp, kesmeniz yeterli olacaktır. Ponpon tavşan sarkaç süs olarak da çocuk odasında kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

ponpon-tavsan-yapimi

 

 

Daha önce paylaştığımız Nelerden Kardan Adam Yapılır? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. gülnaz egeli dedi ki:

    ponpon tavşan yapılışı ile ilgili çalışmalar arıyordum buraya geldim. pek teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir