PONPONLU BERE NASIL YAPILIR

 

 

0

 

Evde ponponlu bere nasıl yapılır? diyenler için bu yazımda çok güzel bir anlatım paylaştım. Daha önce ki paylaştığımız çalışmalardan farklı olarak bu güzel anlatımda ponponlu veya ponponsuz bere yapmak isteyenlerin beğeneceği bir çalışma yer alıyor.

Anlatımlı çalışma yine Damla hanım tarafından hazırlanmış. Tüm örgü işleri ve örgü çalışmalarını kendisinden yararlanarak alıyoruz.

Bu yazımda yine paylaştığım çalışma onun eseridir. Kendisine teşekkür ediyorum. Ponponlu bere yapmak isteyenler için değişik bir anlatım ve çalışma olacağını düşünüyorum.

Benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında sıralanacaktır. Onlara da göz atabilirsiniz. Evde basit bere yapmak isteyenler için videolu anlatım yeterli olacaktır. Şimdi sizleri örnek resmi ve anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

ponponlu-bere-nasil-yapilir

https://www.youtube.com/watch?v=xDeWi3Qvy84

 

 

Daha önce paylaştığımız EVDE KOLAY ŞAL BAĞLAMA BANDANA BAĞLAMA ÖRNEKLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir