Portakal Kabuğundan Gül Yapılışı


portakal-kabugundan-gul-nasil-yapilir

Portakal Kabuğundan Gül Yapılışı

Soyduğunuz portakalın kabuklarından gül yapmak ister misiniz? O halde bu yazımızı takip edin ve resimli anlatımdaki gibi sizde yediğiniz veya soyduğunuz portakalın kabuklarını kullanarak gül şekli oluşturun. Evde portakal kabuğundan gül yapmak isteyenler olabilir diye düşündüm.

Bu güzel çalışmayı kolayca yapabilir ve süs niyetine evde kullanabilirsiniz. Portakal kabuklarını değerlendirebilir ve onlardan güzel gül çiçek süs çalışmaları yapabilirsiniz. Kuruduktan sonra koyduğunuz yerde değişik bir görünüm de elde edebilirsiniz.

Portakal kabuğu değerlendirme çalışmalarını sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Hatta bu yazımın hemen altında da benzer güzel örneklere rastlayacaksınız. Onları da sevebilir ve yapmak isteyebilirsiniz. Kolay gelsin.


portakal-kabugundan-gul-nasil-yapilir

Orangenschale – Orange peel – La peau d’orange – Scorza – Orange peel – Piel de naranja

Sarı Lif Örnekleri 30 Adet başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*