Portakallı Yoğurt Tatlısı

 

 

1

 

Evde Kolay Portakallı Yoğurt Tatlısı Yapımı

Bir önceki yazılarımızda sizlere yoğurtlu tatlının nasıl yapıldığını, tarifini ve yapılışı ile ilgili örnek videoları paylaşmıştık. Bu enfes lezzeti bir de oktay ustanın tarifinden yapmaya ne dersiniz? Özellikle ramazanda harika bir seçim olan tatlı seçeneği olarak, sizlerde aileniz için kolaylıkla ve pratik bir şekilde portakallı yoğurt tatlısı yapabilirsiniz. Evde kolay portakallı yoğurt tatlısı tarifi sayesinde sizde bu güzel lezzeti evinizde kendinize veya çocuklarınıza yapabilirsiniz.

Yine evinize gelen misafirlere de bu güzel tatlıyı yapabilir ve ikram edebilirsiniz. Bir önceki yazımda evde kolay revani yapımını paylaşmıştım. Bu yazımda ise aynı tarifin portakallı yapılışının tarifini paylaştım. Anlatımlı videoları izleyerek bu güzel lezzeti nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Evde kolay bir şekilde portakallı yoğurt tatlısı yaparak ailenizi de mutlu edebilirsiniz.

 

 

evde-kolay-portakalli-yogurt-tatlisi-yapimi2 evde-kolay-portakalli-yogurt-tatlisi-yapimi3 evde-kolay-portakalli-yogurt-tatlisi-yapimi4

https://www.youtube.com/watch?v=_N2shYJVs9g

 

 

orange süß Joghurt – yogourt orange douce – orange sweet yogurt

 

Daha önce paylaştığımız Fayans Araları Nasıl Temizlenir? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. 15 Aralık 2016

    […] Yoğurt tatlısı tarifine başlamadan önce bir konuda açıklık getirmek isteriz. Aslında bu tarif revaninin farklı bir versiyonudur. Bu yazımda sizlere farklı anlatımlara sahip evde kolay yapabileceğiniz yoğurt tatlısı tarifi ile ilgili videolar da paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Ramazan ayında özellikle çokça tercih edilecek bir tatlı türüdür. […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir