Poşetten Çanta Yapılışı Resimli Anlatım


Poşetten Çanta Yapılışı Resimli Anlatım

Evinizde bulunan çöp poşetlerini kullanarak çok güzel cıvıl cıvıl çanta yapmak ister misiniz? Bu yazımızdaki resimli anlatımdaki gibi yapabilir ve harika bir çantaya sahip olabilirsiniz. Evde poşetten çanta yapmak için paylaştığımız bu güzel farklı çalışmayı sizde seveceksiniz. Anlatımlı poşet çanta yapımıyla alakalı farklı çalışmaları sitemizde fazlaca bulacaksınız.

Hemen bu yazımızın altında farklı çanta yapımı şablonları veya değişik torba çanta modeli yapmak gibi güzel çalışmalara ulaşacaksınız. Onları da inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilir ve boş zamanlarınızı değerlendirmek için yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Beutel aus der Tasche – bag from the bag – sac du sac – taske fra posen – saco da bolsa – sacchetto dal sacchetto

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*