2016 Lego Kablo Tutucu Örnekleri

2016 Lego Kablo Tutucu Örnekleri

Legolar küçük büyük herkesin sevdiği oyuncak türüdür. Bu yazımda sizlere lego kablo tutucu örnekleri paylaşacağım. Birbirinden güzel bu lego tutucuları çok seveceksiniz. Sizinde evinizde lego oyuncakları varsa, bu örnek çalışmalar gibi sizde bilgisayarınızın kablosunu tutmada kullanabilirsiniz. Yine cep telefonunuzun şarj kablosunu lego tutucu ile kullanabilirsin. 2016 model bu lego çalışmalarını çok beğeneceksiniz.

 
 

Buna benzer çalışmaları sürekli paylaşmaya çalışıyorum. Çünkü gerçekten güzel ve eğlenceli oluyorlar. Resimli örnekleri gördüğünüzde sizde bu lego uygulamasını kendi bilgisayarınız veya cep telefonunuz için yapmayı düşünebilirsiniz. Lego oyuncakları kablo tutacağı olarak kullandığınızda ortaya ilginç görüntüler de çıkabilir.

source : http://sergeev.ws/18317-layfhakery-raportuyut-lego-i-apple-sovmestimy.html

Lego Kabelhalter – support de câble Lego – Lego cable holder

 

Evde Kolay Örgü Bayan Çorap Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde örgü çorap yapımı, knitting socks ve kolay örgü çorap yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir